MAGMA SANAT ALANI - MAGMA ART SPACE
Go to all Exhibitions

Magma Sanat Uluslararası Davetli Sanatçılar Karma Sergisi

06 Eki 2023 - 28 Eki 2023

 

SERGİYİ GÖR  >>

Magma Sanat Uluslararası Davetli Sanatçılar Karma Sergisi

Sanat, kültürleri, düşünce sistemlerini ve duygusal zenginlikleri bir araya getiren evrensel bir dil olarak kabul edilir. “Magma Sanat Uluslararası Davetli Sanatçı Karma Sergisi,” bu evrensel dili kutlamak ve sanatın sıcaklığını izleyicilere taşımak için bir araya gelen yetenekli sanatçıların bir sergisidir.

Magma, yerin derinliklerinde kaynayan ve evreni şekillendiren bir güçtür. Benzer şekilde, sanat da sanatçıların iç dünyalarından yükselen bir güçtür. Bu sergi, bu sanatsal “magma”nın nasıl çeşitli ifade biçimlerine dönüştüğünü göstermektedir. Katılımcı sanatçılar, farklı kültürlerden ve disiplinlerden gelerek, sanatın sınırlarını keşfetmek ve genişletmek için bir araya gelmişlerdir. Katılımcılar, eserlerinde duygu, düşünce ve deneyimlerini yansıtarak izleyicileri etkilemeyi amaçlamışlardır. Sergide yer alan eserler, boyutlarından bağımsız olarak derin ve etkileyici bir anlam taşır.

Bu karma sergi, sanatın evrensel diliyle izleyicileri bir araya getirme amacını taşır. Sanatseverler, bu etkileyici eserleri deneyimlemek, sanatçıların zihinlerine bir yolculuk yapmak ve sanatın sıcaklığını hissetmek için davetlidirler.

Siz de bu sıcak sanat deneyimini yaşamak için tarihleri şimdiden kaydedin. “Magma Sanat Uluslararası Davetli Sanatçı Karma Sergisi,” sanatın gücünü keşfetmek ve paylaşmak isteyen herkes için bir fırsattır.

Katılımcı Listesi:

Ahmet Dönmez – Ali Gümülcine – Andrei Budescu – Arkadiusz Marcinkowski – Aysun Cançat – Aybige Demirci Şenkal – Behnam Raeesian – Burcu Günay – Burhan Yılmaz – Ceyda Sıkı – Chang Fang Pang – Deniz Kürşad – Emine Yıldız Doyran – Emrah Pek – Engin Ümer – Erdem Çağla – Erol Murat Yıldız – Evren Selçuk – Evrim Özeskici – Goyen Chen – Harry Sulastianto – Hüseyin Baran – Justyna Warwas – Keith Kitz – Luis A. R. Rodriguez – Lütfi Özden – Máté Rainer – Mehmet Örs – Mehmet Yılmaz – D. Meltem Durna Zerek – Mine Değirmenci Aydın – Nicos Terzis – Nurdan Karasu Gökçe – Nuray Akkol – Ömer Görkem – Özkan Işık – Özüm Koşar – Qiang Gang – Rıza Tan Buğra Özer – Seniha Ünay – Serkan Vural – Serdar Aydın – Sevinç Köseoğlu Ulubatlı – Sezer Cihaner Keser – Şadi Karaşahinoğlu – Şirin Koçak Özeskici – Tansel Türkdoğan – Tolga Akalın – Xi Zhu – Xian Li Yun – Xu Li

MAGMA SANAT ALANI
Çevrimiçi Sanat Etkinlikleri Alanı…

  • Date: 06 Eki 2023 - 28 Eki 2023
  • Location:Magma Sanat Alanı
  • Curators:Serkan Vural
  • Duration:60 GÜN

Add Your Comment